Hustle Squad in South Illinois – week 1

Hustle Squad Hardo Hansari juhendamisel on jõudnud ilusti Illinoisi ja nüüdseks on ka esimesed päevad juba tööd tehtud. Pealkiri blogi postitusele sai pandud ingile keeles, sest meil mõned grupiliikmed välastpoolt Eestit ja nende vanemad saavad aru, kelle ja millega tegu on. Grupis kokku on 16 liiget, kuid nendest 2 (Catalina ja Jimmy Taanist) liituvad grupiga 2 nädala pärast, kuna Taanis lõpeb ülikooli semster natuke hiljem kui Eestis.

Siin siin pilt grupist müügikoolituselt Nashvilles. Grupp veetis Nashvilles 5 päeva, õppides ja harjutades müügitekste + õppides toodete kohta.

Hustle Squad

Kiire ülevaade ka kus ja kellega keegi elab-töötab:

Hardo Hansar (grupi boss:) elab koos Alari toomsaluga Sprinfieldi nimelis linnas. Springfield on tuntud kui ühe populaarseima presidendi Abraham Lincolni sünnilinnana. Hardo ise alustas töötamist Jacksonvillest.

Kristjan Kasesalu ja Martin Grosberg elavad samuti Springfieldis ning mõlemad ka töötavad selles samas linnas. Nüüdseks on nad ennast ilusti sisse seadnud host family juures, kes on meie toodete suurklient. Tal minevikust juba kõik tooted olemas:). Kristjan on tubli töömesilane. Esialgu ei tule võibolla kõik müügisituatsioonid välja nii hästi kui tahaks, siis vähemalt paneb Kristjan numbrid enda kasuks tööle. Kristjan tegi esimestel päevadel kõige rohkem müügikontakte:)

IMG_1385

Mihkel Annilo, Indrek Kutser ja Karl Rütman elavad Altonis. See on linn Mississipi jõe ääres kohe suurlinna St Louis’e juures. Mihkel ise töötab autoga linnades nagu Maryville ja Glen Carbon.

Jaan Särg ja Marko Merila elavad Decaturis. Jaan töötab Decaturist natuke kaugemal linnas nimega Monticello hetkel. Markol on sõiduvahendiks jalgratas ja seega tema piikonnaks Decatur.

Kõigist natuke kaugemalt töötab tandem Tõnis Kaasik ja Madis löper. Madis töötab Effinghmis ja Tõnis liigub Effinghami ümber väiksemates linnades nagu Salem, Centralia jne. Tõnis oli see nädal ka kõige tublim inimestega müügipresentatsioonide saamises:)

IMG_1388

Ja viimaks grupi nõrgem pool…nii tegelikult ei saa öelda, sest tüdrukud teevad paljuski poistele silmad ette:). Kerli Ostrov, Brit Truuts ja Kelly Solovjov elavad Shiloh nimelises linnas. Sealkandis on linnad päris kokku kasvanud ja Brit ning Kelly töötavad ümber asuvaid linnasid: Belleville, Fairview Heights jne. Kerli aga sõidab autoga natuke kaugemale ja on hetkel Columbia nimelises linnas.

See pühapäev sai grupp kokku Springfieldis ja saadi esimene “kogemus” all you can eat buffet’st. Jaan ütles, et selline kontseptsioon Eestis ei töötaks;)…eestlased sööksid liiga palju.

IMG_1390

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s