Klapahundo in West Texas – week 1

Saleschool on kõigil edukalt läbitud ning päris esimene töönädal möödas. Meie grupi nimi on siis Klapahundo ja töötame Lääne-Texases. Grupi liidriks on Martti Kask. Martti on programmis 5ndat suve ja oma karjääri jooksul müünud raamatuid Lõuna-Dakotas, Texases, Arizonas ja Kanadaski. Siin on üks pilt grupist müügikoolituselt Nashvillest teele asudes. Kõik on ootusärevad ja entusiastlikud:)

Picture1

Kuna soodsaid lennupileteid Lääne-Texasesse ei leidnud, siis sai ette võetud reis sinna rendiautodega. Nüüdseks on kõik ennast juba ilusti sisse seadnud.

Martti ja Ilja elavad West Odessas. Martti alustas töötamist Crane’i nimelisest linnakesest ja Ilja (teist suve) töötab Odessas.

Laura Rannala (teist suve) ja Tuuli Sarapu (esimene suvi) elevad Odessas. Tuuli nagu Iljagi on alustanud töötamist kodulinnast. Laura aga alustas West Odessast. West Odessa ja Odessa on kokku kasvanud omavahel nii et selget piiri leida raske. West Odessa on aga natuke hajusam piirkond ja seetõttu Laural seal autoga parem töötada, kui kellegi jalgrattal:)

Kadri Sameuel ja Ragne Nikkel (mõlemad esimest suve) elevad juba kogenuma juhendaja Triin Talloga Abilenes. Kadri ja Ragne töötavad mõlemad Abilene linnas. Triin aga on alustanud töötamist Abilene lähedalt Sweetwater (“magus vesi” ingl keeles). Vesi seal siiski täitsa tavalise maitsega.

Ja poisid Tambet Tallo, Aavo Patrick Pikkuus (juhendajad) ning esimest suve raamatuid müüv Erik Kaup on ennast sisse seadnud San Angelos. Aavo ning Erik mõlemad toimetavad linnas ja Tambet kogenuma tudengina alustas seda suve Ballingerist.

Nüüdseks on esimese aasta omad on saanud lõpuks reaalselt kogeda, mida see töö endast päriselt kujutab ja tunda ka Texase osariigi suvesoojust. Vihma ja külma pärast muretsema ei pea. Temperatuur püsib ühtlaselt 35 kraadi juures. Soe on:). Üldiselt on olnud väga tegus nädal, esimene USA superpoe Walmarti tuur tehtud ning paberid korda aetud (müügiloa taotlused linnas sisse antud). Pühapäeviti kohtume grupiga Big Springsi linnakeses, et võtta eelnev nädal kokku ning tunnustada edusammude eest.

Toome välja ka esimeste päevade parimad. Ragne oli parim müügikontaktides. Nägi kõige rohkem inimesi:)

Ragne

Kadri oli osavaim inimestele ukse peal ja õnnestus kõige rohkem peredega maha istuda. Siin on võidukas Kadri:

Kadri

Ja Ilja usub sellesse, et mida rohkem tooteid peredele näidata, seda paremaks ta selles saab ja seda suurem on võimalus ka kliente leida. Ilja oli parim demonstratsioonide tegemises:

Ilja

See pühapäev nautisime aega hotelli basseini juures. Väljas on väga soe nii et baseeinivesi oli mõnusalt jahutav. Pildil vanameister Tambet:

Tambet

Meie privaatne väike bassein:

Baseein

Ja siin me kõik koos: Klapahundo!

Grupp

Raporteeris Ragne Nikkel.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s