Hustle Squad in South Illinois – week 2

Teine nädal Usas läbi, mis on teinud Hustle Squadi veelgi tugevamaks! Kogu tiim ehitas teisel nädalal hoolega häid tööharjumusi, mida oli ka statistikas näha!
Parimad tööharjumuste tekitajad said ka endale auhinnad – Success Coini. See on tunnustus selle eest, kes iga päev esimesed 2 nädalat on suutnud näidata raamatuid 30-le perele keskmiselt päevas. Juhendajate seast said sellega hakkama vaid Karl ja Tõnis, aga Esimese aasta tudengid olid õnneks tublimad:) Madis, Brit, Alari, Marko, Kristjan ja Kelly saavutasid eesmärgi.

TõnisRütmanMarkoMadisIndrekBritAlari sc

Kristjan võitis lisaks veel “Callide” käepaela, mis tähendab, et ta leidis üles kõige rohkem peresid

Kristjan sc

ja Kelly võitis Demode käepaela, mis tähendab, et ta näitas raamatuid kõige rohkematele peredele

Kelly sc

Järgmine nädal võistlevad kõik joogipudeli nimel, mida saab siis, kui suudetakse rohkematele peredele müügitsüklit teha, kui enda eelnevate nädalate parim.

Kõige naljakam lugu Wingetega juhtus aga meie liikmega Kanadas – Kristian Paekivi viib haridust ukselt – uksele sügavas maakohas Saskatchewani provintsis, kus teed alati pole ideaalsed, nii ta jäi ükskord õhtul kinni oma raudsuksuga, kuni kohalikud kutid ta Atv-ga välja tõmbasid. Kristian sai liikuma südaööl. Paekas muidugi säras õnnest, kui sai jälle liikuma, kuid nagu elus ikka, siis tema õnn oli üürike, kui koju jõudes avastas, et ei saagi kohe magama minna, kuna välisuks oli lukus ja võtit polnud! Läks tükk aega, enne kui tema toakaaslane üles ärkas ja Kristian tuppa sai. Vot sellised emotsionaalsed ameerika mäed Kanadast.

Grupp käis täna koos pargis ja sõid tervislikke salateid. Kõik on ootusärevad uue nädala suhtes, et end rohkem proovile panna ja arendada oma suhtlus- ja müügioskusi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s