Hustle Squad in South Illinois – week 5

 

Ja ongi 5 nädal läbi mõnusalt palavas ja niiskes lõuna Illinoisis. Päevad mööduvad siin super kiiresti ning järgmise nädalaga ongi juba pool suve kõvat tööd tehtud. Bookfieldil on pidevalt tunne, et päevas võiks tunde rohkem olla, siis jõuaks veel rohkemate peredeni, keda aidata. Sel nädalal tähistasime koos kohalikega ka 4. juuli iseseisvuspäeva. Meie saime sellest osa muidugi bookfieldil tööd tehes 😉 ning õhtust kojuminekut saatis võimas ilutulestik! Oli vahva ja sündmusterohke nädal.

Hustle Squad tegi tublit tööd ja team arenes kõvasti edasi. Sel nädalal kasvas peredega maha istumiste arv ning samuti oli rohkem kliente. Ka see nädal jagasime käepaelasid. Enim peresid leidis üles taas Marko.

Marko

Kõige rohkem raamatuid tutvustas Kelly

Kristjan ja Kelly

ja parim peredega maha istumistes oli Mihkel. Lisandus ka uus käepael, kes signib enim peresid online-s. Selle sai meie tubli pealik Hardo. Ning muidugi koogi näkku viskamise võistlus, mis oli maha istumiste peale. Sel puhul said hea magustoidu osaliseks kõik meie nunnud tüdrukud: Brit, Kerli, Kelly ja Catalina.

IMG_1878

Ning poistest: Alari, Hardo, Kristjan ja Martin.

Kook

Poisid kook näos

Peale meetingut liikusime spordikeskusesse, kus sai liiva sees möllata ja võrkpalli mängida. Ning peale vahvat pallimängu oligi aeg pirukaga näkku saada J!

Võrkpall 4

Võrkpall 2Võrkpall 3Võrkpall

Lugusid nädalast:

Karl tegi sitdowni perega kellel olid parasjagu misjonärid külas, valmistasid koos perega mingit lima (lastele teatud hands on activity) köögi laua ääres, ning kui ta oli oma raamatute demonstreerimise lõpetanud, andsid nemad talle kaasa ka oma raamatu “The Book of Mormon”

Alari:

Mul oli Sit down perega, kus üks poeg oli jõuludeks saanud kidra ja harjutas iseseisvalt. Selle peale ütlesin et ma ka ise kidra õppinud ja tõmbasin poisile ühe soolo seal:)

Ühel perel oli poja sünnipäev eile olnud ja siis sai nendega koos kooki süüa seal, küünal pandi uuesti peale ja puha.

Aa ja ühe ukse taga oli silt, et door bell not working, yell ding dong really loud, siis karjusin ding dong. Ema tuli uksele ja algul vaatas imelikult, siis näitasin sildi poole ja hakkas naerma.

Kristjan:

Meeldejääv on kindlasti ka esmaspäev, kui töötasin “mustas” piirkonnas, enne kella 1p.m ühtegi valget inimest ma ei näinud, ainus valge keda nägin  olin ma ise, ukse peegeldusest. Mustadega on väga raske asju ajada, alati on mingi “probleem” või “vabandus” miks mitte osta, kuid nendega on sellegipoolest huvitav rääkida, “Cultural Exchange program” siiski 😀 on piisav :D?

Martin Grosberg:

Suvi on üks hea väljakutse. Aeg läheb nii kiiresti. Viies nädal on möödas ja tagasivaade nädalale oleks nagu iga päev oleks sama olnud. Kõige kummalisem tunne on, kui liigud ühest uksest teise ning koputades loodad, et äkki on keegi kodus. Ülilahe on, kui keegi avab ukse – jee ema on kodus. See on suur eneseületamine. Vahepeal rattaga sõites on tunne, et minust võiks uus Rein Taaramäe saada 😀 Soovin kõigile edu suveks!

Jaan:

Ühe pere juures näitasin ma raamatuid, samal ajal kui keegi tuttav üritas autol generaatoririhma peale panna. See aga minu sealoleku aja jooksul ei õnnestunud ning ulatasin oma abikäe, millest nad ära ei öelnud. Vaid loetud minutitega oli rihm tagasi õigesti peal. Nad olid joonist valesti lugenud, mistõttu see ka ei õnnestunud.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s