Hustle Squad in South Illinois – week 6

Siuhhh ja kuues nädal on möödas. Pool suve läbi ja Hustle Squadil läheb tõusvas joones. Kuigi maha istumisi oli vähem, siis tulemuste osas oli parim nädal, nii klientide arvu poolest, raamatute ühikutes ning ka online-s. Käepaelte jagamisel tegi puhta töö Alari, kes kohtas enim perekondi ja tegi kõige rohkem raamatu demostratsioone.

IMG_2036

Parim peredega maha istumises oli seekord Mihkel, kes sai ka 200 uniti särgi (müüs nädalaga rohkem kui 200 unitit).  Online müügis hetkel Hardole vastast ei leidu!

IMG_2040

IMG_2039

Kuna eelmisest nädalast olid võrkpalli mängust head emotsioonid, siis otsustati ka see pühapäev sama tegevuse kasuks. Kohale jõudes oli terve spordi kompleks täiesti tühi (eelmisel nädalal oli pesapalli võistlused ja palju rahvast) ja korraks tekkis kahtlus, et ei saagi mängida. Kõik aga lahenes veelgi paremini, terve kompleks oli lihtsalt meie päralt. Saime laiutada ja mõnusalt aega veeta ning liiva sees sportida.

IMG_0126

Lugusid nädalast:

Tõnis mässas amishitega see nädal. Kes on vahvad tegelased, ei kasuta elektrit ega autosid. Nemad sõidavad vankrite ja jalgratastega ning majas tegutsevad küünlavalges. Maa piirkonnas ringi sõites nägi ta tee peal midagi imelikku. Peatas auto kinni ning läks asja lähemalt uurima. Selgus, et tegu oli jalgpalli suuruse kilpkonnaga, kes ringi rändas. Kuna Tõnisel auto käis ikka, siis samal ajal kui ta looma uuris, kuumenes auto mootor üle ja hakkas auru kapoti alt välja ajama. Midagi muud ei jäänud üle kui kõik joogivesi, mis veel oli, jahutussüsteemi kallata, et edasi saaks sõita. Siiski jättis ta ühe pudeli enda tarbeks, Tõnis on ikkagi tark poiss ;)!

Pärast seda kui jalgratas Karliga koostöö lõpetas ja ta jala pidi edasi töötama, siis üks lahke ema pakkus, et võib ta õhtul koju visata. Õhtul kui ukse taha jõudis, siis ema ei olnud. Nii Karl mõtles siis, et mis edasi teeb, ning seni kuni plaani pidas, jõudis ema poest koju. Karl aitas kohe muidugi asjad sisse viia ning ema pakkus talle kena õhtusöögi ning ka jäätise pealekauba ning siis viskas koju ära ilusti:)

Britul aga juhtus nii, et juhtus ühelt vanaemalt vett küsima ja natukese aja pärast ilmus vanaema uksele oma kootud mütsi ja salliga, mida tahtis Britule kinkida ja seda päeval, kus õues 35 kraadi sooja:)

Sellel pühapäeval peale Sunday meetingul ajude kärsatamist läksid tüdrukud Britu ja Catalina host family juurde, kus tehti kiired ujumistiirud ja väike lõõgastav jooga basseini ääres.

Kerli ja Kelly said tunda PizzaHutis seda tunnet, et klient on kuningas! Tellisid pitsa, kus taheti pool ilma ananassita, aga kokk keeras pitsa nässu ja pani ananassi tervele pitsale! Seetõttu on tüdrukutel uueks nädalaks kaks tasuta pitsat.. Anti nässu läinud pitsa ning tehti ka uus õige pitsa! Ja ega tasuta õhtusöögist näljased tüdrukud ära ei öelnud.

pastedImage

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s