Hustle Squad in South Illinois – week 7

IMG_2172

Mõnus, mõnus, mõnus. Sel nädalal saime tunda tõelist kuumust, mis tõmbas higi lahti ja pani kõiki proovile. Kohati näitas termomeeter isegi üle 40 kraadi. Kõik olid väga tublid, ei unustanud vett juua ja tulid palavusega kenasti toime J! Teami tulemusi ilm mõjutada ei suutnud, Hustle squad liigub ikka tõusvas joones. Samuti nagu eelmisel nädalal paranes ühikuline tulemus ning oli ka rohkem kliente. Käepaelad jagunesid järgnevalt: enim peresid kohtas taas Marko, raamatu demosid tegi Alari, Mihkel istus kõige rohkem peredega maha ning online käepael jäi Hardo randmele.

Seekord lisandus uus liige ka uhkesse 300 ühiku klubisse, kelleks oli meie armas Kerli

IMG_0137

400 ühikut püüdis see nädal kinni countrymees Tõnis

IMG_0144

Muidugi ei saa mainimata jätta Hardot, kes suutis teist korda üle 600 ühiku müüa, mille märgiks sai ihaldusväärse president’s clubi pusa!

IMG_0146

Peale miitingut läks asi kiireks, kuna Alari ja Martini kolimise tõttu pidid nad 3 tundi uude koju sõitma. Tegime pargis kerge eine ning sai veidi palli mängitud ja oligi minek. Kellel pikem ots, see otse koju, teised leidsid aega veidi lõbutseda. Näiteks Mihkel, Karl ja Indrek tegid zipline’gut.

image4

image3

image1 (2)

Lugusid nädalast:

Madis käis Tõnisega maaelu kaemas, mis tähendas palju ringi sõitmist. Väljas oli 40 kraadi lähedal ja auto jahutussüsteem endiselt katki. Jahutusvedelik lihtsalt kadus võluväel ja iga natukese aja tagant pidi vett juurde valama, et mootor üle ei kuumeneks ning kokku ei jookseks. Kuigi meil oli suur kanister vett kaasas, oli mõeldamatu nii tihti vett juurde kallata. Sellest lähtuvalt jätkus edasine sõit  ilma konditsioneerita, aknad alla lastud ja ventilaatoril kuumus põhja keeratud J (See oli meie päev saunas:)).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s