Hustle Squad in South Illinois – week 12

Hustle Squad

Sai kõvasti tööd tehtud ja vaeva nähtud. Järjekordne nädal kiirelt möödas, täis kummalisi ja vahvaid seikluseid. Bookfield on lihtsalt nii huvitav koht, ükski päev ei ole samasugune ning iga kord juhtub midagi meeldejäävat. Päris lahe oli see, kuidas Kristjan sai loa, ukselt-uksele käia, tervele Eesti Vabariigile J (võib näha allpool oleval pildil). Igav siin igatahes ei hakka!

IMG_2730

Miitingust ka veits. Minul on igatahes kõhulihased valusad! Sellest võib järeldada kui palju seal nalja  sai ;)!  Ning käepaelad, mis said taas ümber jagatud. Kõige rohkem peresid kohtas Madis. Demode tegemises ei suutnud keegi ületada Kellyt. Mahaistumisi tegi taas enim Kerli ning Jaani randmele läks online käepael. Muidugi tuleb ära mainida  kaks vaprat, kes suutsid viimasel nädalal oma parima tulemuse teha. Nendeks olid ……..trummi põrin…… Kelly ja Hardo! Väga võimas!

Tänane koosviibimine lõppes lahinguväljal ja seda sõna otseses mõttes. Sai maha peetud sõbralik paintball’i sõda. Nii mõnigi sai põlve marraskile, aga selle eest oli adrenaliini ja lõbu küllaga.

IMG_2733

IMG_2738

Vahvaid lugusid nädalast:

Kristjan:

Lõbus asi, mis meelde jääb, oli kindlasti Assumptionis. Tegin endale permitit, et linnas töötada. City cleck oli väga vahva ja avatud. Tegime permiti ära, hakkasin juba uksest väljuma ning vaatan, et midagi on valesti. Permiti peal oli kirjas: Permission is here by given to Eesti Vabariik…Kuna ta tegi koopia minu ID kaardist siis arvas, et Eesti Vabariik on minu nimi. Poleks uskunud, et midagi sellist üldse juhtuda võib aga hea, et nägin enne kui koputama hakkasin.

Alari story:

Üks õhtu istusin maja ette maha ühe perekonnaga. Näitasin ramse seal. Naabrinaine tuli juurde. Vaatas, et, oh cool, et meil on need raamatud olemas ning need on täiega head raamatud. Küsis, et olen ma näljane, et ta tegi just suppi. Mul oli just õhtusöögi aeg ning mõtlesin et kena saab sooja sööki. Tegin kiire õhtusöögi ja läksin bookfieldile edasi. Järgmine päev istusin pastoriga maha ja sõin õhtusööki. Pastor pakkus burgsi, kartulit ja maisi ning sain Piibli ka peale kauba:)

Martin:

Oli teisipäeva hommikul kui mööda kruusa teed sõites tundsin, kuidas mu tagumine ratta kumm tühjaks muutus. Tegin kiire demo ning mõtlesin kohe, et tuleb midagi kiiresti teha. Lasin kähku järgmise kontakti juures tagumise rattakummi täis ning mõtlesin, et kuna ventiili kork oli veits lahti siis äkki pole kumm katki. Avastasin, et 20 minuti pärast oli see jälle tühi. Mõtlesin, et saan päev otsa nii ringi lasta. Peale neljandat korda täis pumpamist otsustasin, et lähen jala edasi. Õhtul viisime ratta Walmarti ning küsisin raha tagasi. Järgmine päev alustasin jala ning lõunaks kauplesin ratta nädalaks ühelt inimeselt, kelle juurde ma eelneval õhtul korra olin sattunud. Your next answer lies always behind the next door 😉

Kristjan (eelmisest nädalast):

Nädal oli huvitav, algas juba pühapäeva õhtul, kui pidime uue pere juurde kolima. Nimelt, ütles üks klient juba juba suve alguses, et kui midagi vaja, siis võta ühendust. Pidasid ka sõna ning aitasid välja. Kusjuures pereisa on 6 korda Eestis käinud ja pühapäeval oli väike eestikeele tund, nimelt oskab ta ka eesti keelt rääkida. Poleks uskunud, et USAst võib leida inimese, kes oskab eesti keelt rääkida.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s