A+ players Toledo, Ohio – 9. nädal

Nädala lood

Countryst leiab ikka igasuguseid ägedaid asju.. see nädal leidsin endale uue transpordivahendi, kuna vahemaad on maapiirkonnas vahepeal päris pikad, siis läksin lennuki peale üle 😀 Okitoki, tegelt kohtusin ühe ägeda mehega, kellel oli garaazis kaks lennukit, mõlemad olid ehitatud 1943. aastal ja see millega pilti tegin on 1 lennuk 13st, mis veel alles on. Ja nagu Mike ütles, siis ma arvatavasti ei saa isegi aru, kui harukordset asja ma nägin 🙂 (Kelly Solovjov)

Kelly lennukis

Pühapäev

Järjekordne nädal läks mööda nagu linnutiivul ning kätte on jõudnud pühapäev. Kogunesime Findlays Hilton Garden inn hotellis.

Nädala callide ja demode käepaela võitjaks osutus Reelia ning sitdownide käepaela sai Reelikale. Online läks Reeliale ;). Kadri hittis 200 ühikut ning järgmine nädal on oodata ka särki.

Reelika ja reelia

Hardo rääkis ühe loo tule andmisest, et andke lõpuni ikka tuld. Saime motiveerivaid tsitaate nagu „The best competition I have is against myself becoming better.“ Arutasime tehnilist poolt, mida ja kuidas öelda closingu puhul. Vaatasime kiiresti üle basicu ning läksime kajakkidega sõitma. Hiljem saime vees veits ujumas ka käia.

Kadri ja Kelly

paatidega

Toidunurk

Reelia oma “väikest” hommikusööki nautimas…tüüpiline Ameerika hommikusöök

Hommikusöök

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s