A+ mängijad Toledo, Ohio – 10. nädal

Nädala lood:

Kantris oli see nädal rohkem tegemist vist koerte kui inimestega.. eks maapiirkonnas inimesed ikka võtavad endale palju koeri, kes nende maid valvaks.. Sellel nädalal oli lugematu arv koeri, kes hüppasid pooleldi juba autosse, kui ma maja juurest hakkasin ära sõitma, kes tahtsid minuga kaasa tulla (Kelly Solovjov)

Kuna õpime erinevaid asju, siis mulle kui insenerina jäi silma üks huvitav elektriin, kus liini hoiavad üleval kaks masti ja 4 tõmmitsat. Ka Eestis võib näha pööraseid lahendusi, aga minu arust siuke lahendus on päris huvitav. (Martin Grosberg)

Eletriliin

Pühapäev

Ja kätte on jõudnudki pühapäev. Kogunesime taas Findlays. Võtsime nädala kokku ning demode ja callide käepael läks Martinile. Sitdownide käepael läks Annelile. Ning online käepael Reeliale.

Meeting

Ema nädala auhinna võitsid Kadri ja Anneli. Palju õnne kõigile ;). Meetingul Hardo rääkis, kuidas demoda Skwidsi ja Advantage’it. Kadri rääkis töögraafikust: millistele ustele ja mis ajal koputada, kuna lapsed lähevad kooli. Peale seda Kelly rääkis attitude’i hoidmisest.

Grupp

Sõime Denny’ses ja läksime laili ning igaüks võis, midagi ise oma HQ’dega ette võtta.

Kadri söömas

Mis Kadri ja Hardo HQs juhtus või toimus on teada see, et mängiti võrku.

Hardo ja Kadri

Reelia ja Kelly käsid ka söömas ning puhkasid ennast välja. Martin käis jooksmas  Findlay veehoidlani. Kokku oli rohkem kui 22 kilomeetrit ning kui palju tegelt oli ei tea. Aega võttis 2 tundi 55 mintsa. Peale seda sai Clue laumängu mängida Kendricku ja Carteriga ning hiljem kõik koos süüa. Anneli ja Reelika ütlesid, et lähevad Sylvaniasse peale pühapäeva meetingut. Mis seal toimus või juhtus jääb ainult nende teada.

Toidunurk

Martini HQs American style food:

Grosberg toit

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s