Sunpower Ida Kansases – 10. nädal

Heihei kõigile kaasaelajatale, meil sai siin Ida Kansases nüüd kümnes nädal läbi ja seegi nädal möödus välgukiirusel. See nädal võistlesime Ema Auhinna nimel. Nädal oli huvitav, seekord pidasime oma meetingu Lawrencis, Kansas Universitys. Kuna me kõik tudengid siis tundus hea aeg olevat alusatada õpingutega :D. Õppima veel ei hakanud kuid kindlasti õppisime selle kohta, kuidas olla sama energiline kui esimene nädal. Kindlasti väärt mõtted, mida uuel nädalal rakendada! Peale meetingut käisime kõik koos Aladdinsi kohvikus kõike paremat söömas, kõigile jäi meelde Super Salad, mis tegelikult oli hoopis Soup or Salad:)
image1
Väike muudatus toimus ka HQdega, Karl ja Jonatan elavad nüüdest koos Topekas ning Kristjan ja Patrick kolisid lõunasse, Wellingtoni, kus nad töötavad suve lõpuni. Seekordsed käepaelad jagunesid järgnevalt: Callide käepeale sai enda kätte Säde, samuti on tema käes ka SitDowni käepael! VÄÄÄGA TUBLI! Samasse HQsse läks ka DemoKing(Queeni) käepael ehk selle sai enda kätte Pille-Riin.
image2
Lisaks sellele oli ka sünnipäev Kerlil, see oli küll nädala sees kuid pidamata see ei jäänud. Sõime head kooki ja ehmatasime kohalikke õhupalli paugutamisega 😀
image3
Uuel nädala võistluseks on Re-Run ehk saame ise valida, millise võistluse tahame ise uuesti teha ning tulemust parandada.
image4

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s