Sunpower Ida Kansases – 11. nädal

Heippahei kõigile usinatele blogilugejatele! 11s nädal sai nüüd läbi ja suve lõpp ongi peaaegu käes. Kuna oleme kõik nüüd päris lahku kolinud, siis pidasime seekordse Sunday Meetingu Eurekas, linn kus mitte kusagil pole Wi-Fi’ 😀 Uuel nädalal tuleb – I Wanna Win nädal. Selleks, et seda võita tuleb teha parim nädal ühikutes. Võistluse teeb raskeks see, et kuna oleme 11 nädalat juba seda teinud, siis võivad mõtted juba ära rännata kuid kui võidad selle auhinna, lõpetad suve kindlasti hea emotsiooniga!

Callide käepael läks seekord Sädele, Demode käepael läks Pille-Riinule ja Sitdown Queen on endiselt  Säde! Väga tublid, teeme tubli lõpu!
Kristjan ja Patrick käisid peale meetingut kardiga sõitmas!
btr

Mõned lahedad lood nädalast!:

Pille-Riin vahetas rehvi 7 dollariga. Esmaspäeval kui tööle sõitsin läks mul jälle rehvi rõhutuli põlema. Mõtlesin siis oma ette, et hakkab jälle pihta. Rool ka võbeles parasjagu käes ja keerasin ühte töökotta, et pane ad mulle kasvõi òhku rehvi sisse. Tore mehaanik teatas mulle, et hey your tire is about to blow up, we better change it right now. Minul aga raha uue rehvi jaoks ei olnud ja poisid panid mulle siis ühe kasutatud rehvi alla, mis tegelikult oli isegi korralikum kui mu mõned teised rehvid. Ja nagu tuli välja peale vahetust oli see isegi parema suurusega kui eelmine rehv. Everything happens for a reason. Poisid küsisid minult, kas mul kasvõi 10$ on. Vastasin, et mul on 7$ ja saingi endale uue rehvi 7$ dollariga. Mehaanik ütles veel lòpus ilusti, et we are in the business of helping people. Võtsin ka endale selle päeva fookuseks:)

Laupäeval sain tasuta jäätist, sest approachisin ühte isa, kes sõidab jäätiseautoga. Kuna tal noorim poeg oli juba keskkooli lòpetanud, küsisin, kas tal on siis äkki mõni jäts päevast üle jäänud ja saingi suu shokolaadijäätisega magusaks. I ask for what I want.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s